Právě se nacházíte:

Hledáme svědky nehody

V sobotu 2. 2. v časných ranních hodinách (cca 5:20) došlo k dopravní nehodě mezi dosud nezjištěným vozidlem a sloupem č. 4 světelné signalizace na křižovatce ulic Na Sadech x Rudolfovská, v místě přechodu pro chodce přes ulici Na Sadech. Došlo k poškození chodeckého stožáru včetně tříkomorového vozidlového a dvoukomorového chodeckého návěstidla. Nehodu řeší Policie ČR, viník z místa nehody ujel.

Způsobená škoda na majetku města je cca 60 tisíc Kč bez daně. Světelná křižovatka byla v sobotu mimo provoz, pracovníci firmy SWARCO-TRAFFIC CZ s.r.o, správce světelné signalizace pro město, provedli během soboty výměnu poškozeného sloupu a instalaci nových návěstidel. Od sobotního večera je světelná signalizace v této křižovatce opět plně funkční. 

Žádáme občany, bydlící v blízkosti křižovatky ulic Na Sadech a Rudolfovská či ty, kteří se v sobotu 2. 2. ráno v místě křižovatky pohybovali, mohou-li podat nějaké svědectví k této nehodě, aby tak učinili na Dopravním inspektorátu Policie ČR, Pražská 5 – tf. 974 226 111 nebo 974 226 588, příp. 158.