IGY má v trezoru připraven milion pro šťastného výherce

Celý milion korun je až do neděle 17. prosince připraven pro veřejnost v trezoru českobudějovického IGY Centra. Soutěžit o něj může každý, kdo v IGY nakoupí alespoň za 400 korun. Hra s názvem mIGYlion je spuštěna od 3. listopadu, kdy bylo nové IGY otevřeno.   

Takové ocenění za nákupy tady ještě nebylo! Hned poté, co bylo nové IGY před pár týdny otevřeno, se chce odvděčit svým klientům. A rovnou milionem korun.

„Soutěžit může každá osoba starší osmnácti let s trvalým pobytem v České republice. Stačí, když přijde s účtenkou prokazující nákup v IGY za nejméně čtyři sta korun na stánek mIGYlion u eskalátoru naproti prodejně BUSHMAN v 1. patře IGY, zaregistruje se do hry vyplněním kontaktních údajů a zkusí otevřít trezor mIGYlion pomocí šestimístného kódu dle svého výběru. Pokud se jí to podaří, získává milion korun. Pokud se to nikomu nepodaří do 17. 12. 2017, sami odhalíme vítěznou kombinaci,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

Pokud má zákazník více účtenek v minimální hodnotě 400 Kč, má více pokusů pro zadání kódu – jejich počet odpovídá počtu předložených účtenek. „Před vlastním zadáním kódu je potřeba vyplnit registrační údaje minimálně v rozsahu jméno, příjmení, email a telefon a souhlas se zpracováním osobních údajů. Kód je tlačítkový, šestimístný bez možnosti opravy. Pokud zákazník zadá  nesprávný kód, na displeji se objeví zpráva WRONG COMBINATION. Pokud jej zadá správně, trezor se otevře a soutěžící poté získá svou výhru dle platných pravidel hry,“ řekla Pavlína Jandová.
 
Doplnila, že výherní kód vygeneroval počítač, proto se, stejně jako například v loterii, jedná o zcela náhodné číslo. „Zákazníci hodně zkoušejí různé kombinace čísel, které se váží například k datu otevření IGY. Můžeme prozradit, že nevyhrávají ani stejná čísla za sebou, tedy například šest jedniček a podobně. Při slavnostním otevření vyzkoušel moderátor Leoš Mareš trezor otevřít kombinací čísel, která odpovídají datu jeho seznámení s Monikou Koblížkovou. A také nebyl úspěšný. Což je přirozené, když mají štěstí v lásce,“ dodala s úsměvem Pavlína Jandová.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci vyhlašovatele, organizátora a všichni zaměstnanci obchodníků provozující své obchodní jednotky v IGY Centru, zaměstnanci ze s nimi spolupracujících agentur a společností a rodinní příslušníci těchto zaměstnanců v přímé linii.