Královské přivítání maminek na zámku Loučeň se společností Baby Direkt

Mámo, mamko, maminečko! Podobné zvonění v uších slýchává každá maminka dnes a denně. Vyřizuje nejrůznější úkoly a požadavky, stará se i raduje. Oslavné díky se málokteré z maminek dostane. Jejich odměnou jsou zdravé a pro ně nejbáječnější děti na světě. Zapomínat na sebe by matky ale přesto neměly. 

Odměnit se mohou za své výkony samy. A to ve dni, který je k tomu jako stvořený s rodinnou firmou Baby Direkt na zámku Loučeň. Druhá květnová neděle je svátkem, který se nese v duchu poděkování matkám. Svátek vyzdvihuje jedinečnost ženy – matky a zároveň potvrzuje její nepostradatelnost, kterou společnost někdy trochu opomíjí. Společnost Baby Direkt se spoluprací se zámkem Loučeň rozhodla maminkám poděkovat doslova královsky. Na 11. května společně připravily den plný relaxu, zábavy, tanců, cvičení, možnost profesionálního nalíčení od vizážisty, konzultace s homeopatem, tvořivé koutky pro rodiče s dětmi, soutěže a další aktivity pro nastávající maminky a maminky s dětmi. Pohodovým odpolednem provede Agáta Prachařová a Veronika Žilková. Maminky se dozví mnoho užitečných informací o výběru autosedaček, kočárků a dalších nezbytných výrobcích pro děti od světoznámých značek. Maminky v očekávání budou mít možnost zapojit se do soutěže „Miss těhulka“. Mezi zúčastněnými hosty nebude chybět odbornice na dámské komfortní prádlo, paní Helena Konarovská. Děti zabaví malování na obličej nebo klaunské vystoupení Inky Rybářové. 
 
„Celou soutěž „Miss těhulka“, která je jedním z bodů programu Dne matek na zámku Loučeň, pojímáme především jako oslavu ženy – matky,“ říká Lukáš Fiala, manažer nákupu společnosti Baby Direkt, s.r.o. „Soutěž bude jednoduchá, půjde především o to, dobře se pobavit a předat si tolik cenné zkušenosti. Řada žen se trápí zcela zbytečně nad problémy, které jsou běžné, jen o nich neumí hovořit, nemá se koho zeptat. Veroniky Žilkové nebo majitelky zámku Loučeň, Kateřiny Šrámkové, které jsou úspěšnými ženami a zkušenými maminkami, se budeme ptát především na to, jak skloubit náročnou profesi a mateřství a přitom zůstat stále usměvavé a v co největší pohodě. Dobře poradit se snažíme i my v našich obchodech, kde nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Především maminky seznamujeme s kvalitními produkty, které jsou dostupné na našem trhu. Orientovat se ve velkém množství značek a vybrat pro své dítě ty správné doplňky není nic jednoduchého, proto jsme se rozhodli připravit ve spolupráci se zámkem Loučeň zábavné odpoledne, kde se maminky seznámí s jednotlivými produkty a přímo na místě si je i vyzkouší. Pro soutěžící jsme nachystali i řadu zajímavých cen z našeho sortimentu, které si výherci odnesou jako odměnu, “ dodává Lukáš Fiala.
 
„Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který se může pyšnit celoevropským unikátem - souborem 11 labyrintů a bludišť. A právě v tomto příjemném prostředí jsme se ve spolupráci se společností Baby Direkt rozhodli pro maminky v den jejich svátku uspořádat pohodovou, ale hlavně zábavnou akci“, uvádí Kateřina Šrámková, hlavní organizátorka akce. „Doposud jsme na zámku Loučeň slavili Den otců, v letošním roce mají premiéru a pevné místo v loučeňském kalendáři také maminky. Doufáme, že je připravený netradiční a zároveň edukativní program nadchne, potěší a především rozveselí. V den akce budou mít do areálu zámku všechny maminky vstup zdarma,“ dodává Kateřina Šrámková.
 
Na zámku Loučeň se 11. května otevře od 11 hodin brána především pro nastávající maminky a maminky s dětmi. Společnost Baby Direkt připravila na svátek Dne matek zábavné odpoledne, které maminkám nabídne mnoho zajímavých aktivit a zároveň jim poskytne veškeré potřebné informace, které přijdou vhod „než přiletí čáp“. Pro všechny maminky je připraven welcome drink. Věnovat se maminkám bude během odpoledne psycholog a profesionálové nejen z oblasti sortimentu pro děti a maminky, ale i z kosmetického prostředí. Nastávající maminky mají dále možnost se zapojit do 1. ročníku soutěže „Miss těhulka“ a při splnění jednoduchých disciplín vyhrát zajímavé ceny. 
 
PROGRAM: 
Hlavní program bude probíhat na nádvoří zámku a v prostorech při vstupu. Další aktivity a stanoviště budou situovány v zahradách zámku. Maminky si mohou během odpoledne vyrobit pěknou vzpomínku v podobě odlitků ručiček a nožiček svých dětí nebo se mohou nechat zvěčnit od profesionálního fotografa. Po celý den bude připraven pro všechny návštěvníky divadelní program v amfiteátru, kde se bude hrát Líná Barča a Dívčí válka. Aktivní návštěvníci se mohou připojit v zámeckém parku k půlhodinovým lekcím cvičení pro těhotné, matky s dětmi i silné tatínky. Děti bude zajímat malování na obličej nebo klaunské vystoupení Inky Rybářové. Dále se budou moci zabavit ve skákacím hradu od společnosti HARIBO. Proběhne i přednáška paní Heleny Konarovské na téma krása a komfort žen a workshopy o rozvoji psychické odolnosti. 
 
Podrobný program naleznou všichni zájemci na www.babydirekt.eu nebo www.zamekloucen.cz
 
Příjemná nedělní akce společnosti Baby Direkt, s.r.o. na barokním zámku Loučeň nabídne celé rodině možnost spojit příjemné s užitečným. Každá maminka se dozví jak vybrat vhodnou autosedačku, vyzkouší si jak sestavit kočárek, cestovní postýlku a další praktické informace. Tatínkové a nejmenší si odnesou spoustu zajímavých zážitků ať už z kostýmované prohlídky zámku nebo z připravených atrakcí.