Na prodej dům v luxusní lokalitě u Českých Budějovic

Máte rádi klidnou atmosféru malebných českých vesniček, ale přesto toužíte být v blízkosti kulturního dění? Pak tento moderní, rodinný domek přímo na okraji Českých Budějovic, ve vesnici Šindlovy Dvory, může být právě Váš.

Tato luxusní lokalita je velmi vyhledávaná právě pro své pohádkové prostředí plné rybníků, lesů a krásných dobových domků. Klidné okolí je přímo stvořené pro ideální poklidný rodinný život. Mezi hlavní výhody domu patří jak jeho blízkost k přírodě, tak i ke kulturnímu centru města, do kterého se můžete za necelých 12 minut dopravit autem nebo autobusem. 

Dům se nachází v ulici Vyhlídka, která byla ne náhodou pojmenována podle úchvatných výhledů z teras okolních domů. Můžete se kochat pohledy na Homolský les a Šindlovský ryník jižním směrem a dále jihozápadně na horu Kleť, která je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem na procházky a výlety po Jižních Čechách.  

Dům si můžete prohlédnout tady https://bydleninavyhlidce.wixsite.com/main, anebo ještě lépe „naživo“.

Tento nízkoenergetický rodinný domek z roku 2012 skvěle poslouží tříčlenné rodině anebo páru. Jednou z řad jeho výhod skýtá rozložení místností, z nichž každá má díky francouzským oknům výstup na zahradu. Velký obývací prostor s kuchyňskou linkou vybízí k trávení společných chvil .Tento prostor je velmi prosluněný díky velkým francouzským oknům poskytujícím maximální průchod světla a Vám tak slova jako stísněnost či klaustrofobie budou na míle vzdálená. V horkých letních dnech si budete moci užívat relaxace na prostorné a krásně upravené zahradě, která obklopuje celý dům, anebo si dopřejte osvěžení v bazénu. Zavolejte na 773 133 399, a domluvte si prohlídku.

www.veravrankova.cz