Při dopravní nehodě na Táborsku zemřeli dva lidé

Na křižovatce u Hodušína poblíž Opařan na Táborsku se v úterý dopoledne čelně srazilo osobní auto Škoda Felicia s nákladní dodávkou Ford Tranzit. Muž a žena cestující v osobním voze nehodu nepřežili. Křižovatka na silnici 19 první třídy mezi Táborem a Milevskem byla částečně neprůjezdná a dopravu tam řídila policie, řekl ČTK její mluvčí Miroslav Doubek. Nehoda se stala kolem 9:30 a kromě policistů na místě zasahovali záchranáři i hasiči. 

Na křižovatce u Hodušína poblíž Opařan na Táborsku se v úterý dopoledne čelně srazilo osobní auto Škoda Felicia s nákladní dodávkou Ford Tranzit. Muž a žena cestující v osobním voze nehodu nepřežili. Křižovatka na silnici 19 první třídy mezi Táborem a Milevskem byla částečně neprůjezdná a dopravu tam řídila policie, řekl ČTK její mluvčí Miroslav Doubek.

Nehoda se stala kolem 9:30 a kromě policistů na místě zasahovali záchranáři i hasiči. Nehodu nepřežil starší muž a žena, řidič dodávky nebyl zraněn, uvedla mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková. "Pravděpodobnou příčinou nehody se podle prvotního vyšetřování jeví fakt, řidič osobního vozidla nedal přednost v jízdě," uvedl Doubek.
 
zdroj: ČTK