Internetový obchod zaměřený na elektro

Společnost provozující internetový obchod www.levneelektro.cz ELEKTRA PV s. r. o. byla založena již v roce 1992, přičemž od samého počátku je zaměřena na úspěšný prodej elektrospotřebičů pro domácnost a elektroniky. ELEKTRA PV s. r. o. je ryze českou firmou a nebyla ani jednou po dobu své působnosti, tj. od roku 1992, v platební neschopnosti!

V roce 2004 jsme otevřeli náš první internetový obchod LevnéElektro.cz . Naším cílem bylo změnit zastaralý model katalogového nakupování na plnohodnotný nákupní proces, to vše s hlavní myšlenkou - to nejlepší pro naše zákazníky, aby jste již nemuseli čekat ve frontách a ztrácet spoustu času nakupováním v kamenných prodejnách po celém městě.

V následujícím období jsme masivně investovali do profesionálního IT vybavení naší společnosti, rozšíření sortimentu, zákaznických služeb a logistiky. Pomalu jsme získávali zkušenosti a začali se rozrůstat. V současné době se řadíme mezi 3 největší internetové prodejce s elektrospotřebiči pro domácnost v ČR. Působíme v České republice, ale také na Slovensku. Silné finanční zázemí nám umožňuje nakupovat zboží ve velkém od silných dodavatelů, popř. přímo z výrobních závodů, díky čemuž dosahujeme pro naše zákazníky nejatraktivnějších obchodních nabídek.