4. ročník Tajného rodinného závodu Země Nezemě

Vážení přátelé a příznivci Země Nezemě, pouze pár týdnů zbývá do startu čtvrtého ročníku Tajného outdoorového závodu Země nezemě. Zveme všechny rodinné týmy k netradičnímu klání.

Zúčastnit se mohou dvou a vícečlenné rodiny s různými věkovými rozdíly mezi dětmi. Doporučujeme minimální dětskou věkovou hranici 6 let. Nevadí, pokud další dítě bude menší 5-ti let. Počítejte však s tím, že budete muset přizpůsobit vaši rodinnou strategii věku a schopnostem dětí.
 
Letošní ročník zápolení o putovní zlatý žebřík se uskuteční poslední víkend v září na statku Výštice v jižních Čechách a bude mít opět několik etap:
1. etapa - pátek 27. září  večer
2., 3. a 4. etapa - sobota 28. září 
5. etapa a závěrečný hod vajíčkem na vzdálenost – neděle 29. září dopoledne
 
Co budete potřebovat: sportovního a týmového ducha, bystrou mysl, kola, náladu a odvahu na překonávání překážek na zemi, na vodě, ve vzduchu a možná ještě i někde jinde. Řečeno moderní terminologií, jedná se o outdoorový závod, kterému musí odpovídat oblečení, vybavení i nálada. Podrobnější informace obdržíte později, ale včas.
 
Na druhou stranu závod není vše a i večery u ohně, vyprávění, společně strávený čas, hvězdná obloha nad hlavou, kuňkající žáby a lesknoucí se hladina rybníka mají své kouzlo a důležité místo.
 
Účastnický poplatek 1.550,- Kč (dospělácký i dětský) zahrnuje přípravu a realizaci závodu, materiál k programům, ubytování, stravu (pátek večeře – neděle oběd), základní pitný režim a pojištění. 
 
Vyplněné přihlášky, prosíme, zasílejte mailem na pudiska@volny.cz. Uzávěrka přihlášek 20.9. 2013.
 
27. – 29. září 2013
Statek Výštice u Hluboké nad Vltavou, www.statekvystice.cz , na samotě u rybníka a u lesa.
 
Dobrodružný – zážitkový – sportovní – outdoorový víkend pro rodiny - rodiče i prarodiče, děti a mládež.
 
Za Zemi  - Nezemi se na vás těší,
Iva a Marcel Pudichovi
……………………………………………………………………………………………………………………
Vítěz 1. ročníku Tajného závodu 2010 – rodina Kolouchova 
Vítěz 2. ročníku Tajného závodu 2011 – rodina Šefránkova
Vítěz 3. ročníku Tajného závodu 2012 – rodina Volejníčkova