AG PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE

České Budějovice patří mezi nejnavštěvovanější města České republiky, jak pro domácí, tak i zahraniční turisty. Je to i díky tomu, že mohou svým návštěvníkům nabídnout spoustu zajímavých míst a staveb, jako například i jedno z největších čtvercových náměstí v ČR, Černou věž, katedrálu sv. Mikuláše, Jihočeské muzeum a spoustu dalších zajímavostí. 

Jistě je dobré znát i možnosti ubytování v Českých Budějovicích. Kvalitní ubytování České Budějovice vám poskytne Apartmánový penzion České Budějovice, který nabízí skvělé ubytování přímo v centru města, ale přitom poskytuje svým hostům pobyt v klidu a soukromí. Ubytování AG penzion České Budějovice pro vás zajišťuje kvalitní a komfortní ubytování ve kterém se budete cítit jako doma a to vše za příjemné ceny. Ubytování je vhodné jak pro trávení volného času, tak i pro poskytnutí zázemí při pracovních cestách.

Svou polohou je AG penzion České Budějovice ideálním místem pro vytvoření základny k výletům po okolí, nejen do mnoha historických míst jako jsou např. Český Krumlov (25 km), Hluboká nad Vltavou (10 km), Třeboň (25km), ale například i do Novohradských hod, Lipna či Šumavy.

Ubytování v AG penzion České Budějovice je zajištěno v jedno, dvou a třílůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Každé apartmá je vybaveno vlastním sociálním zařízením a vlastní vybavenou kuchyňkou. V apartmánech je k dispozici wifi internet. Penzion potěší také letní terasou s možností grilování. V případě zájmu můžete využít nabídky stravování v blízkém okolí v příjemných restauracích s dobrou kuchyní. Okolí penzionu může svým aktivním návštěvníkům nabídnout také spoustu sportovního vyžití. Velice oblíbená je zde pěší turistika, vodní turistka (například sjíždění Vltavy), rybolov s možností vypůjčení rybářského vybavení, blízké golfové hřiště, tenisové kurty, využití nedalekého wellness centra, nebo třeba atraktivní vyhlídkové lety. Krásy Jižních Čech můžete poznávat také na kolech, které vám v případě zájmu v AG penzion České Budějovice mohou zapůjčit. Ubytování si lze rezervovat telefonem, nebo e-mailem či vyplněním rezervačního formuláře na stránkách penzionu.