CZC.cz je v Budějovicích už 2,5 roku, od té doby se počet poboček zvýšil více než 3x!

Od dubna mají zákazníci CZC.cz k dispozici už 29 poboček s osobním odběrem zdarma. Rozšiřování pokračuje i nadále, ale už nyní se může CZC.cz pochlubit nejrozsáhlejší sítí kamenných výdejen mezi internetovými prodejci počítačů a elektroniky. 

Český internetový prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz eviduje obrat za rok 2012 téměř 1,3 miliardy korun, a navazuje tak na růst v posledních letech. Svou roli hraje právě rozšiřování sítě poboček, protože čeští zákazníci preferují osobní odběr. „Podle počtu faktur využilo v roce 2012 osobního odběru téměř 80 % zákazníků. Zmíněný podíl roste dlouhodobě. Před třemi lety to bylo cca 60 %, nyní 80 %, a když porovnáme první tři měsíce v roce 2012 a letos, tak podíl osobních odběrů stále stoupá. Loni to bylo 79%, letos zatím 83 %,“ uvedl marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda.
 
Budějovickou pobočku otevřel e-shop CZC.cz v říjnu roku 2010 a vyslyšel tak prosby zákazníků. Prodejna na Lannově třídě je výdejním místem zboží objednaného v e-shopu a zároveň nabízí řadu servisních a instalačních služeb. Zákazníci CZC.cz z budějovicka nejvíce oceňují kromě odběru bez poplatku možnost osobního poradenství. Prodejci CZC.cz jim rádi vše ukážou a doporučí vhodné příslušenství. 
 
Populárním benefitem CZC.cz je také takzvaný Bonus klub. „Věrnostní program CZC.cz si zákazníci pochvalují. Body sbírají za každý realizovaný nákup a uživatel má pak body na svém kontě na www.czc.cz  připsané do té doby, než je uplatní,“ sdělil Šalanda. Dodal, že v nabitém trhu elektronického obchodování už zdaleka nejde jen o to získat co nejvíce nových zákazníků. Je nutné pečovat o ty stávající a dávat jim najevo, že si jich vážíme.