Právě se nacházíte:

Czech Art Festival

Czech Art Festival nabízí na ploše 620m2 originální díla mnoha výtvarných oborů: obrazy, sochy, grafiky, fotografie, keramiku, šperky, sklo, mixmedia, módní doplňky a další. Vstupné pro veřejnost zdarma a očekávaná účast akce 10 000 - 15 000 návštěvníků.

Czech Art Festival nabízí na ploše 620m2 originální díla mnoha výtvarných oborů: obrazy, sochy, grafiky, fotografie, keramiku,
šperky, sklo, mixmedia, módní doplňky a další. Vstupné pro veřejnost zdarma a očekávaná účast akce 10 000 - 15 000 návštěvníků.

Zájemci o výstavu a prodej Vašich děl, hlaste se na tel. 720 105 159.

Šestý ročník mezinárodní prodejní veletrh umění / prezentace současného umění
3. - 4. prosince 2011
Výstaviště České Budějovice - Pavilon Z

Již od roku 2002 jsme podporovali prodej umění českých výtvarníků jak v ČR, tak USA. Podíleli jsme se na organizaci několika výstav českých tvůrců. Během posledních pěti let vzniklo několik článků v tisku a vytvořila se spolupráce s Czech & Slovak National Museum ve státě Iowa, s organizací SVU – Společnost pro vědu a umění a Americko-Česko-Slovenským klubem v Miami, USA.
V roce 2004 jsme založili neziskovou organizaci Bohemian Art & Glass Center/BAGC za účelem podpořit české výtvarníky, kulturu a tradice v ČR a USA. Následně vznikla myšlenka uspořádat veletrh umění v ČR, který by pomohl výtvarníkům zviditelnit a prodat svá díla doma. Co nás k tomu všemu vedlo, si můžete přečíst zde: http://www.artfestival.cz/festivalfl.html .
V roce 2005 vznikl první ročník Czech Art Festivalu, kterého se zúčastnilo na 50 výtvarníků. S ohledem na velký zájem jsme druhý a třetí ročník přesunuli na Výstaviště v Č.Budějovicích, kterého se zúčastnilo na 90 výtvarníků z ČR, Slovenska, Rakouska, Německa, Ruska a Chorvatska.

http://www.artfestival.cz