IGY Centrum pomáhá zvyšovat bezpečnost ve městě

Pracovníci ostrahy českobudějovického IGY Centra během letošního půl roku už několikrát pomohli Policii České republiky dopadnout celostátně hledané osoby. IGY tak pomáhá zvyšovat bezpečnost v  krajském městě.  

Díky ochotě, organizačním schopnostem a profesionalitě, kterou zajištují zaměstnanci bezpečnostní agentury největšího jihočeského obchodního centra, se policii v prvním pololetí tohoto roku podařilo každý měsíc zadržet celostátně hledané osoby. Jednalo se zejména o pachatele rozsáhlé majetkové trestné činnosti, kterou páchali nejen na území Českých Budějovic. Přestože tyto osoby unikaly spravedlnosti, dostihli je právě pracovníci IGY, a to díky modernímu bezpečnostnímu systému i své zdatnosti.

„Policie v těchto dnech písemně poděkovala za spolupráci veliteli ostrahy IGY Pavlu Halvovi i celé bezpečnostní agentuře. Pracovníci agentury ale mají za sebou skvělých výsledků mnohem více. Opakovaně poskytli první pomoc. Naposledy letos na jaře, kdy pomohli se zraněními ženě, která z nepozornosti upadla na schodišti a rozbila si hlavu,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

V souvislosti s přibývajícími nebezpečnými událostmi ve světě IGY Centrum ještě více posílilo ostrahu, kterou využije i pro své nové prostory. O bezpečnost zákazníků se nepřetržitě stará tým pracovníků, kteří procházejí pravidelnými školeními se zaměřením na nové bezpečnostní hrozby. V novém IGY bude navíc moderní monitorovací systém s několika desítkami kamer. Poskytnutí první pomoci pak napomůže přístroj defibrilátor, který je v centru k dispozici pro náhlé zdravotní příhody.

„Bezpečnost zákazníků IGY Centra je jednou z našich priorit a jsme rádi, když můžeme napomoci i bezpečnosti v celém městě. Naši pracovníci umějí zasáhnout proti zlodějům, ovládají sebeobranu, znají pravidla první pomoci a dokáží efektivně koordinovat evakuaci osob,“ řekla Pavlína Jandová.