IGY Centrum pomáhá zvyšovat bezpečnost ve městě

13. 08 2017 | Pracovníci ostrahy českobudějovického IGY Centra během letošního půl roku už několikrát pomohli Policii České republiky dopadnout celostátně hledané osoby. IGY tak pomáhá zvyšovat bezpečnost v  krajském městě.  

Díky ochotě, organizačním schopnostem a profesionalitě, kterou zajištují zaměstnanci bezpečnostní agentury největšího jihočeského obchodního centra, se policii v prvním pololetí tohoto roku podařilo každý měsíc zadržet celostátně hledané osoby. Jednalo se zejména o pachatele rozsáhlé majetkové trestné činnosti, kterou páchali nejen na území Českých Budějovic. Přestože tyto osoby unikaly spravedlnosti, dostihli je právě pracovníci IGY, a to díky modernímu bezpečnostnímu systému i své zdatnosti.

„Policie v těchto dnech písemně poděkovala za spolupráci veliteli ostrahy IGY Pavlu Halvovi i celé bezpečnostní agentuře. Pracovníci agentury ale mají za sebou skvělých výsledků mnohem více. Opakovaně poskytli první pomoc. Naposledy letos na jaře, kdy pomohli se zraněními ženě, která z nepozornosti upadla na schodišti a rozbila si hlavu,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

V souvislosti s přibývajícími nebezpečnými událostmi ve světě IGY Centrum ještě více posílilo ostrahu, kterou využije i pro své nové prostory. O bezpečnost zákazníků se nepřetržitě stará tým pracovníků, kteří procházejí pravidelnými školeními se zaměřením na nové bezpečnostní hrozby. V novém IGY bude navíc moderní monitorovací systém s několika desítkami kamer. Poskytnutí první pomoci pak napomůže přístroj defibrilátor, který je v centru k dispozici pro náhlé zdravotní příhody.

„Bezpečnost zákazníků IGY Centra je jednou z našich priorit a jsme rádi, když můžeme napomoci i bezpečnosti v celém městě. Naši pracovníci umějí zasáhnout proti zlodějům, ovládají sebeobranu, znají pravidla první pomoci a dokáží efektivně koordinovat evakuaci osob,“ řekla Pavlína Jandová. 

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO