Nemocnice České Budějovice přichází v novém roce s modernějším Nemocničním zpravodajem

Českobudějovická nemocnice představila na začátku tohoto týdne modernější a svěžejší vydání Nemocničního zpravodaje. Bude vycházet častěji a nabídne pacientům v čekárnách zajímavá témata a rozhovory. V prvním čísle například s plastickým chirurgem Vladimírem Maříkem nebo neurochirurgem Jiřím Fiedlerem.  

Nový Nemocniční zpravodaj má dvanáct stran a přináší nejaktuálnější informace z krajského zdravotnického zařízení. Jeho snahou je zasvětit pacienty do děje v nemocnici a zkrátit jim čekání na vyšetření. V únorovém vydání se tak mohou dočíst o obraně proti nachlazení, nových veselých polepech na radiologickém oddělení nebo si přečtou rozhovory se zdravotnickým personálem. 

„Rozhodli jsme, že po třech letech změníme kabát a vytvoříme novou, lehčí podobu Nemocničního zpravodaje. Bude vycházet častěji s cílem reagovat pružněji na aktuální dění v naší nemocnici. Přejeme našim čtenářům příjemné počtení,“ doplňuje manažerka spokojenosti pacientů a zaměstnanců Nemocnice České Budějovice Iva Nováková.

Nemocniční zpravodaj je dostupný i v internetové podobě na webových stránkách nemocnice. K jeho odběru se zde může prostřednictvím newsletteru přihlásit úplně každý.