Pohlreich i Donutil chystají autogramiády

Známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a úspěšný divadelní a filmový herec Miroslav Donutil chystají autogramiády svých knih. Oba se veřejnosti podepíší během dvou lednových čtvrtků v prodejně Knihy DOBROVSKÝ v českobudějovickém IGY Centru.  

Autogramiáda knihy Miroslava Donutila s názvem Pan Herec – Co o něm řekli slavní? je plánována na 18. ledna od 17 hodin. Zdeněk Pohlreich se zájemcům podepíše o týden později, tedy 25. ledna od 16 hodin při příležitosti vydání své další knihy s názvem Kulinárium. „Autogramiádu známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha jsme uspořádali už v roce 2016, těsně před Vánoci, a IGY ten den navštívil rekordní počet zákazníků. Akce byla velice úspěšná, s pozitivními emocemi a jsme rádi, že ji můžeme zopakovat zhruba po roce,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.
 
Návštěvníci největšího obchodního centra v kraji budou koncem ledna svědky ještě jedné akce – na čtvrtek 25. ledna se do IGY chystají stážisté z několika koutů světa, kteří od 13 do 16 hodin zpestří nákupy zákazníkům. „Jedná se o akci s názvem Global Village, kterou pořádáme ve spolupráci s mezinárodní organizací AIESEC. Ta organizuje výměnné stáže pro praktikanty z celého světa. Návštěvníci IGY tak budou moci poznat na jednom místě několik národností a kultur, konkrétně zde budou zastoupeny Brazílie, Čína, Indonésie, Taiwan, Turecko, Ázerbájdžán, Malajsie, Gruzie, Ukrajina. Přibližně dvacet stážistů z výměnných programů AIESEC bude prezentovat svou kulturu ve vlastním stánku, v němž budou nabízet tradiční jídlo a typické suvenýry nebo jiné předměty. Akci bude doprovázet tradiční hudba. Prezentaci bude možné navštívit v prostoru pasáže mezi hlavním vchodem a výtahem v nové části IGY,“ řekla Pavlína Jandová.