Sice malé, ale přesto výkonné sonické kartáčky pro zdraví vašich zubů

Zanedbání ústní hygieny může vést k hromadění bakterií a plaku, které mohou způsobit zubní kaz, onemocnění dásní a zápach z úst. Proto byste na dobrou zubní hygienu neměli zapomínat ani na cestách. Bez ohledu na to, kam se vydáte, s elektrickými sonickými kartáčky od SENCORU budou vaše zuby vždy dokonale čisté. 

Správná ústní hygiena zahrnuje pravidelné čištění zubů, používání zubní nitě a vyplachování ústní vodou, aby byly zuby a dásně zdravé a čisté. Sonické zubní kartáčky vám pomohou s každodenním čištěním. Vydejte se na cesty s dokonalým úsměvem díky sonickým kartáčkům od Sencoru. I u nich platí, že čím více pohybů, tím lépe, a tak sonický kartáček SOC 421x nabízí až 40 000 stěrů za minutu. Technologie Quadpacer se postará o efektivní, a hlavně pohodlné čištění. A nejen, že kartáček zuby vyčistí, ale také vybělí! Černá varianta SOC 4210BL nebo starorůžová SOC 4211GD mají stejně barevně sladěné dobíjecí skleničku i cestovní pouzdro, do kterého umístíte až 2 hlavice.

K dostání za 2 999 Kč na www.sencor.cz

Pro malé mléčné zuby jsou vhodné menší hlavice, ale i s jemnějším stěrem. Sencor nabízí sonické kartáčky v dětském provedení. Dva přednastavené programy dětem ulehčí čištění zubů, a navíc je hravou cestou učí zdravým návykům. Rychlost stěrů je až 26 000 stěrů za minutu a díky tomu odstraní zubní plak efektivněji než při běžném čištění. Modrá varianta SOC 0910BL s obrázkem dinosaura, růžová SOC 0911RS s malou mořskou vílou a zelený SOC 0912GR s bobříkem.

K dostání za 799 Kč na www.sencor.cz

Jenom kartáček k dokonalému úsměvu nestačí. I ústní sprcha se dá snadno zabalit na cesty. Pravidelné používání ústní sprchy je dobrou prevencí zubů i dásní. Pulzuje proudem vody několikrát za minutu a dostane sena těžko dostupná místa. Proud se dá regulovat pomocí tří přednastavených režimů a s pěti vyměnitelnými nástavci se postará o opravdu důkladnou hygienu dokonce i pro výplach nosu. Vyberte si jednu ze tří barevných kombinací - modrou SOI 1102TQ, červenou SOI 1101RD a bílou SOI 1100SL.

Všechny varianty seženete za 999 Kč na www.sencor.cz