Super den pro super táty na zámku Loučeň se super IGRÁČKEM

Svou zručnost a sílu si otcové mohou prověřit v pětiboji se Super-IGRÁČKEM. Ten proběhne u příležitosti Dne otců 15. června na zámku Loučeň. Loučeň ve spolupráci se společností EFKO, českým výrobcem her a hraček, pro tatínky a jejich rodiny připravily speciální program. 

Změřit síly si mohou s legendárním IGRÁČKEM. Tatínkové, kteří se zúčastní hry, získají postavičku „Super-IGRÁČKA“. Toho firma EFKO vyrobila v limitované edici pouze pro příležitost oslav Dne otců na zámku Loučeň. Mezitím co budou tatínci soutěžit, maminky mohou se svými ratolestmi projít systém unikátních labyrintů v parku.
 
K dispozici bude i golfový trenažér, kuličkové hřiště, paintball, kutilská dílna a bohatý dětský program. Celá rodina bude mít možnost se vyfotit se Super-IGRÁČKEM a jeho Super-ženou v jejich Super-domově. Tyto fotografie mohou soutěžící přihlásit na facebook společnosti EFKO a vyhrát tak hodnotné ceny např. v podobě romantické noci na zámku Loučeň. Prvních sto příchozích taťků navíc získá výhodu v podobě chutného piva zdarma.
 
Více informací o Dni otců na zámku Loučeň na www.zamekloucen.cz