Super den pro super táty na zámku Loučeň se super IGRÁČKY

12. 05 2014 | Tátové hrají ve svých rodinách jasnou úlohu. Nejenže chrání všechny členy rodiny před nástrahami, ale musí být schopni vyřešit jakýkoliv problém, který nastane. Svou zručnost a sílu si otcové mohou prověřit v pětiboji se Super-IGRÁČKY. Ten proběhne u příležitosti Dne otců 15. června na zámku Loučeň. Loučeň ve spolupráci se společností EFKO, českým výrobcem her a hraček, pro tatínky a jejich rodiny připravily speciální program. Změřit síly si mohou s legendárním IGRÁČKEM. 

Tatínkové, kteří se zúčastní hry, získají postavičku „Super-IGRÁČKA“. Toho firma EFKO vyrobila v limitované edici pouze pro příležitost oslav Dne otců na zámku Loučeň. Mezitím co budou tatínci soutěžit, maminky mohou se svými ratolestmi projít systém unikátních labyrintů v parku. K dispozici bude i golfový trenažér, kuličkové hřiště, paintball, kutilská dílna a bohatý dětský program. Celá rodina bude mít možnost se vyfotit se Super-IGRÁČKEM a jeho Super-ženou v jejich Super-domově. Prvních sto příchozích taťků navíc získá výhodu v podobě chutného piva zdarma.
 
„I tatínkové mají svůj den. Alespoň na zámku Loučeň tomu tak je“, uvádí Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. „Po oslavách Dne matek a Mezinárodním dni dětí se na Loučeni dostane i na často opomíjené tatínky. V neděli 15. června proběhne na zámku oslava Dne otců. Při této příležitosti budou mít všichni tatínkové vstup do parku zdarma. Připravena pro ně bude i speciální sváteční zmrzlina na posílení, kterou získají také zadarmo. Nabitou energii mohou následně využít v jedinečném pětiboji se Super-IGRÁČKY“, dodává Kateřina Šrámková. 
 
Den otců je tradiční svátek, který se drží především v Americe. Slaví se i v některých koutech Evropy jako například ve Skandinávii, na Pyrenejském poloostrově a v Bulharsku. V České republice se tradice Dne otců teprve zažívá. Mezi průkopníky patří zámek Loučeň a.s. Den otců proběhne na zámku Loučeň i letos. 
 
Maminky, které si chtějí na Den otců odpočinout a užít si nedělní odpoledne po svém, se mohou inspirovat tzv. akcí „Apalucha“ a vyslat tatínky s dětmi na zámek Loučeň samotné. Získají tak drahocenný čas, který mohou využít k aktivitám, na něž při výchově potomků a domácích povinnostech nezbývá čas.
 
Více informací o Dni otců na zámku Loučeň na www.zamekloucen.cz
 
 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO