Super den pro super táty na zámku Loučeň se super IGRÁČKY

Tátové hrají ve svých rodinách jasnou úlohu. Nejenže chrání všechny členy rodiny před nástrahami, ale musí být schopni vyřešit jakýkoliv problém, který nastane. Svou zručnost a sílu si otcové mohou prověřit v pětiboji se Super-IGRÁČKY. Ten proběhne u příležitosti Dne otců 15. června na zámku Loučeň. Loučeň ve spolupráci se společností EFKO, českým výrobcem her a hraček, pro tatínky a jejich rodiny připravily speciální program. Změřit síly si mohou s legendárním IGRÁČKEM. 

Tatínkové, kteří se zúčastní hry, získají postavičku „Super-IGRÁČKA“. Toho firma EFKO vyrobila v limitované edici pouze pro příležitost oslav Dne otců na zámku Loučeň. Mezitím co budou tatínci soutěžit, maminky mohou se svými ratolestmi projít systém unikátních labyrintů v parku. K dispozici bude i golfový trenažér, kuličkové hřiště, paintball, kutilská dílna a bohatý dětský program. Celá rodina bude mít možnost se vyfotit se Super-IGRÁČKEM a jeho Super-ženou v jejich Super-domově. Prvních sto příchozích taťků navíc získá výhodu v podobě chutného piva zdarma.
 
„I tatínkové mají svůj den. Alespoň na zámku Loučeň tomu tak je“, uvádí Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. „Po oslavách Dne matek a Mezinárodním dni dětí se na Loučeni dostane i na často opomíjené tatínky. V neděli 15. června proběhne na zámku oslava Dne otců. Při této příležitosti budou mít všichni tatínkové vstup do parku zdarma. Připravena pro ně bude i speciální sváteční zmrzlina na posílení, kterou získají také zadarmo. Nabitou energii mohou následně využít v jedinečném pětiboji se Super-IGRÁČKY“, dodává Kateřina Šrámková. 
 
Den otců je tradiční svátek, který se drží především v Americe. Slaví se i v některých koutech Evropy jako například ve Skandinávii, na Pyrenejském poloostrově a v Bulharsku. V České republice se tradice Dne otců teprve zažívá. Mezi průkopníky patří zámek Loučeň a.s. Den otců proběhne na zámku Loučeň i letos. 
 
Maminky, které si chtějí na Den otců odpočinout a užít si nedělní odpoledne po svém, se mohou inspirovat tzv. akcí „Apalucha“ a vyslat tatínky s dětmi na zámek Loučeň samotné. Získají tak drahocenný čas, který mohou využít k aktivitám, na něž při výchově potomků a domácích povinnostech nezbývá čas.
 
Více informací o Dni otců na zámku Loučeň na www.zamekloucen.cz