V IGY rozdávají o víkendech zmrzlinu zdarma

Během všech prázdninových víkendů, od 1. července do 3. září, nabízí českobudějovické IGY Centrum bezplatně ledové sladké osvěžení. Zmrzlinu získají zdarma věrní zákazníci IGY v KFC, Potrefené Huse nebo ve Vinotéce Košt.  

V KFC si lze vybrat z různých příchutí zmrzlinových koktejlů, v Potrefené Huse se akce týká ledové kávy se zmrzlinou a domácí šlehačkou a ve Vinotéce Košt se lze osvěžit točenou zmrzlinou s příchutí dle aktuální nabídky.

„Stačí, aby členové klubu přišli v konkrétní den se svou členskou kartou na infostánek IGY a požádali o poukázku na zmrzlinové osvěžení zdarma. Tu pak mohou týž den uplatnit ve vybraných provozovnách. Jeden člen IGY Klubu může tuto výhodu využít každou sobotu i neděli během celých letních prázdnin, to je celkem dvacetkrát. Ale pouze jednou denně,” řekla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová s tím, že členem IGY Klubu se může stát každý. „Může se registrovat buď v našem infostánku nebo prostřednictvím webu www.igycentrum.cz. Registrace nic nestojí a klubovými výhodami jsou například okamžité slevy při nákupech v obchodech IGY, narozeninové dárky a další odměny,” doplnila Pavlína Jandová.

Ledové sladké osvěžení rozdává IGY Centrum už třetím rokem. Vloni si zákazníci IGY během prázdninových nedělí přišli pro více než 600 porcí kávy nebo zmrzliny zdarma. Nejvíce přitom měli zájem o točenou zmrzlinu z KFC. Během letošních prvních prázdninových víkendů se vydalo již kolem stovky porcí zmrzliny.

„IGY je jedním z mála center v krajském městě, otevřeným sedm dní v týdnu. Rozdáváním zmrzliny chceme vyslat signál směrem k turistům i obyvatelům, že u nás naleznou zázemí, ať je horko, nebo prší. Jednoduše se na nás mohou spolehnout při jakémkoliv počasí,“ doplnila marketingová manažerka IGY.

Foto ilustrační