V IGY už rozdali zdarma přes 500 zmrzlin

Přesně 549 porcí ledových sladkých osvěžení rozdali zdarma v českobudějovickém IGY Centru během první poloviny letošních letních prázdnin. Nejvíce zmrzlin přitom vydali v neděli 16. července, a to 97. Zmrzlinu získávají zdarma věrní zákazníci IGY v KFC, Potrefené Huse nebo ve Vinotéce Košt.  

V KFC si lze vybrat z různých příchutí zmrzlinových koktejlů, v Potrefené Huse se akce týká ledové kávy se zmrzlinou a domácí šlehačkou a ve Vinotéce Košt se lze osvěžit točenou zmrzlinou s příchutí dle aktuální nabídky. 

„Ledové osvěžení zdarma získají členové klubu, když přijdou v konkrétní den se svou členskou kartou na infostánek IGY a požádají o poukázku na zmrzlinové osvěžení zdarma. Tu pak mohou týž den uplatnit ve vybraných provozovnách. Jeden člen IGY Klubu může tuto výhodu využít každou sobotu i neděli během celých letních prázdnin, to je celkem dvacetkrát. Ale pouze jednou denně,” řekla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová s tím, že členem IGY Klubu se může stát každý. „Může se registrovat buď v našem infostánku nebo prostřednictvím webu www.igycentrum.cz. Registrace nic nestojí a klubovými výhodami jsou například okamžité slevy při nákupech v obchodech IGY, narozeninové dárky a další odměny,” doplnila Pavlína Jandová.

Ledové sladké osvěžení rozdává IGY Centrum už třetím rokem. Vloni si zákazníci IGY během prázdninových nedělí přišli pro více než 600 porcí kávy nebo zmrzliny zdarma. „Zájem o ledové osvěžení zdarma roste. Jestliže jsme během prvního prázdninového víkendu vydali zhruba tři desítky porcí zmrzliny, nyní je to průměrně 150 porcí. Čekáme, že letos zdvojnásobíme objem vydaných ledových osvěžení oproti loňsku,“ sdělila marketingová manažerka IGY. „Jsme rádi, že tímto způsobem můžeme našim zákazníkům zpříjemnit trávení léta ve městě,“ dodala.