Zamilovaní mohou vyhrát zájezd

Českobudějovické IGY Centrum právě spouští velkou valentýnskou fotosoutěž. Od 30. 1. je v prostorách pasáže velké valentýnské srdce, u nějž se může veřejnost od 1. do 14. února fotit. Zamilovaní mohou za své fotografie denně vyhrávat poukázky na nákupy v celkové hodnotě 6.500 korun, autor nejlepšího obrázku pak získá zájezd v hodnotě 20 tisíc korun.  

Zamilované páry se budou moci fotografovat před velkým rudým srdcem, které navrhla známá svatební koordinátorka a autorka úspěšného Svatebního veletrhu Štěpánka Bendová. „Před srdcem, které stojí na červeném koberci, jsou židle a stůl. Fotografický koutek ještě doladíme zmrzlinářem, který bude podávat originální a v Českých Budějovicích nevídanou zmrzlinovou rolku, takzvanou ice roll v unikátní příchuti igylove,“ řekla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.
 
Právě označení „igylove“ je při soutěžení důležité. „Pořízené fotografie totiž musejí jejich autoři zveřejnit na Instagramu pod označením #igylove. Jen tak budou zařazeny do soutěže,“ upřesnila Pavlína Jandová.
 
Od 2. do 13. února se bude každé ráno vybírat jeden výherce prostřednictvím vysílání hlavního mediálního partnera - Rádia Kiss Jižní Čechy. Denní výherce bude vyhlášen vždy v ranním vysílání Jižní ráno (ve všední dny) a v dopoledním vysílání (o víkendu) a vyhraje poukázky na nákup v IGY Centru v hodnotě  500 korun. Přímo na svatého Valentýna, 14. února, pak odborná porota složená ze zástupců partnerů fotosoutěže vybere autora nejhezčí fotografie. A pokud na výzvu zavolá do rádia, vyhraje zájezd od cestovní kanceláře Blue Style v hodnotě 20 tisíc korun.